Obuwie do tenisa firmy Yonex zachwalają zarówno amatorzy, jak i wykwalifikowani gracze. W punkcie sprzedaży rodzimego dystrybutora dostępne są wszystkie modele, równocześnie w wersji damskiej, jak i dla panów. Buty zapewniają ergonomię, zrobione są z trwałych materiałów i są równocześnie modne. Komfortowa podeszwa umożliwia komfort gry.

Chętnie wybierane są buty Yonex Power Cushion, gwarantujące stabilną grę na kortach tenisowych. Buty mają miękkie przystosowanie, a podeszwy zostały w nich wykonane z pianki EVA. Zapewniają świetną amortyzację, jak i pozwolą na płynniejsze przenoszenie na kortach. Można je wytypować w wielu wzorach. Stabilność i jednoczesna wygoda obuwia do tenisa powodują, że znacznie więcej osób ceni ich walory i z chęcią zakłada je na korty.

Buty cenione są przez graczy początkujących, jak i doświadczonych tenisistów. Gwarantują szybszą oraz stabilną pracę nóg. W dodatku, Yonex to marka znana z produkcji licznych wyrobów, z jakich zadowoleni będą gracze w tenisa i badmintona. Rakiety, odzież, obuwie do tenisa i wiele innych wyrobów powodują, że można zaopatrzyć się w pełni, nabywając wszystkie wyroby, jakie są potrzebne do grania w tenisa albo w badmintona.

Nade wszystko Yonex to firma znana z projektowania zaprojektowanych w myśl ergonomicznych zasad rakiet do tenisa oraz do badmintona. Marka projektuje oraz dystrybuuje 3 kolekcje rakiet: EZONE NEW DEEP BLUE, VCORE NEW TANGO RED a także VCORE NEW PRO. Rakiety EZONE wyróżnia duży komfort grania oraz maksymalna moc uderzenia. Kolekcja VCORE pozwoli na podwyższoną kontrolę gry oraz ma idealną rotację. Posiadając własną preferowaną rakietę Yonex lub też nabywając ją po raz pierwszy – będzie się usatysfakcjonowanym. Parametry rakiety można też omawiać z pracownikami sklepu. Każda rakieta opisana jest pod kątem tego, czy mogą z niej skorzystać średniozaawansowani, czy doświadczeni sportowcy. Oferowane są również serie rakiet do badmintona – Astrox, Nanoflare, Duora, Voltric, Arcsaber, Musce Power a także Basic. Do każdej z nich dołączona jest instrukcja odnosząca się do sposobu przeplatania naciągu.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY