To, o czym trzeba pamiętać, robiąc zabieg Makijaż permanentny brwi w London Esthetics będzie opowiedziane osobom interesującym się w czasie pierwszej wizyty. Przede wszystkim, pacjentki dowiedzą się, jakich mogą spodziewać się efektów, jak i czy pojawiają się u nich przeciwwskazania do wykonania pigmentacji brwi. Następnie, lekarz medycyny estetycznej opowie, jak do zabiegu się przygotowywać a także, co zrobić po jego zakończeniu.

Dopigmentowanie odbywa się zazwyczaj miesiąc po pierwszym zabiegu. Chwilę po zabiegu może powstać niewielkie zaczerwienienie przy brwiach oraz przy oczach. Pełne utrwalenie pigmentowania potrwa kilka tygodni, a po zabiegu poprawiającym rezultat utrzyma się przez mniej więcej rok. Najczęściej powtarza się zabieg mniej więcej co 2 lata.

Jeżeli po wykonaniu zabiegu dana osoba przestrzega zasad odnoszących się co do pielęgnacji oraz higieny, nie ma mowy o efektach ubocznych. Zabieg będzie każdorazowo wykonany zgodnie z oczekiwaniami konkretnej pacjentki, abstrahując od faktu, czy woli ona rezultaty naturalne czy ekstrawaganckie.

Metody, jakie są zastosowane to: symulacja trójwymiarowa pozwalająca na otrzymanie rezultatu naturalnego, technika mieszana umożliwiająca uzyskać efekt naturalny, lecz już bardziej wyrazisty oraz metoda ombre, czyli odważniejsze wykończenie brwi. Spersonalizowany kształt brwi pozwala na uzyskanie zachwycającego looku.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY