Informacje o kościele parafialnym pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu można usłyszeć nie tylko w kościele, lecz też sprawdzać je na stronie internetowej. Pewne jest to, że osoby, które się zaznajomią z tymi wiadomościami będą wiedziały na bieżąco, co w parafia Nowy Tomyśl się wydarzyło.

Historia tego kościoła jest wyjątkowo interesująca, o czym można nabrać przekonania, zaznajamiając się z informacjami ze strony www. Poza tym, można też sporo dowiedzieć się o tym, jak obecnie wygląda życie parafialne. A trzeba stwierdzić, że w kościół NMP Nowy Tomyśl działa dużo grup duszpasterskich. Poza ministrantami aktywni są tu: Akcja Katolicka, Koło Przyjaciół ASD oraz Żywy Różaniec. Pomocne informacje dotyczą też cmentarza.

Udostępniony jest regulamin a także opłaty. O tym, że kościół działa w Internecie dynamicznie świadczy to, że ma także profil w mediach społecznościowych. Można sprawdzić, co dzieje się w kościół Nowy Tomyśl NMP i systematycznie przeglądać intencje oraz ogłoszenia duszpasterskie. Życie parafii w mediach społecznościowych jest też szczegółowo opisane. Osoby uczęszczające do parafii mogą też wymieniać się informacjami pomiędzy sobą. To umocni wspólnotę stworzoną przy kościół NMP Nowy Tomyśl i pokazuje, że parafia znajduje odpowiedź na to, jak teraz katolicy nastawieni są do życia kościelnego.

Perfekcyjnie opracowana witryna, informująca o parafii pw NMP Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu jest chętnie sprawdzana przez parafian. Odnajdują dużo wiadomości o tym, jak działa kościół. Można znaleźć tutaj dane kontaktowe parafii – adres, maile i numery telefonów. W oddzielnych kategoriach są też ogłoszenia, intencje, życie parafii, cmentarz a także opis sakramentów. Spowiedź jest też w pierwsze piątki miesiąca w godzinach od 15 do 16 a także od 17.30 do 18, a msza codzienna jest o godzinie 7 oraz 18.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY