Najróżniejszych pomysłów na ciekawe upominki i prezenty jest sporo, i jeśli ktoś tylko zechce, to bez żadnego problemu znajdzie coś odpowiedniego. A w końcu rozmaitych okazji na to nie brakuje, ponieważ przynajmniej parę razy na rok najbliższe osoby coś świętują. Jednym z bardziej interesujących i ciekawych pomysłów z pewnością będzie koszulka z nadrukiem na plecach. Jeżeli ktoś decydował się będzie na tego typu fajny prezent dla chłopaka, to ma kilka możliwości jeżeli będzie chodziło o metodę wykonania nadruku.

Pomyśleć również można o zrobieniu haftu, jaki co prawda nie będzie posiadał takiej ilości kolorów co nadruk, ale także się będzie efektownie prezentował. Jedną z popularnych metod wykonywania personalizowanych koszulek jest sitodruk. Za jego pomocą można robić nawet wzory o duży stopniu skomplikowania, lecz w przypadku jednostkowych elementów koszt wykonania będzie dość wysoki. Dlatego też znacznie częściej firmy stosują rozmaite drukarki, pozwalające wydrukować zdjęcie czy grafikę wprost na tkaninie. Jeśli zostaną użyte wysokiej jakości farby, a wydruk zostanie zrobiony na profesjonalnym sprzęcie, to można będzie uzyskać wysoką trwałość.

Następną z technik, jakimi są robione koszulki personalizowane damskie, jest sublimacja. W przypadku tej metody na transferowym papierze drukuje się grafikę, która następnie musi zostać wprasowana w tkaninę. Metoda ta daje dużo elastyczności, gdyż wydruk można zrobić w dowolnym miejscu odzieży. Wykonane w ten sposób rysunki są odporne na pranie, trwałe i długo zachowują kolory.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY