Terminal umożliwiający maksymalnie sprawdzać to, co dzieje się z paliwem, a więc XTrack jest dobierany przez osoby, którym będzie zależało na tym, aby mieć wgląd jedynie do idealnych propozycji.

Przedsiębiorcy doceniają szczególnie to, że systematycznie mają możliwość sprawdzić poziomy paliwa. Możliwa jest także identyfikacja tankującego. Pozwoli na to dwustopniowy system autoryzacji na poziomie: kierowca/pojazd albo kierownikpracownik. Można albowiem przez terminal paliwowy XTrack szybko sprawdzać, kto pobiera paliwo oraz w jakim pojeździe. Dzięki temu, że logowanie odbywa się za pomocą karty można zebrać każde informacje, jakie da się przejrzeć w systemie internetowym.

Jeśli dotychczas nie skorzystano z tych możliwości, to bez wątpienia można będzie docenić to, że można otrzymać dokładną wiedzę odnośnie wykorzystania paliwa w przedsiębiorstwie przez wszystkich pracowników. Proponowany terminal XTrack po podłączeniu do Internetu przesyła kompletne informacje, jakie zapisze. To z kolei pozwoli opracować raporty pozwalające na szybkie rozliczenia i sprawdzanie obiegu paliwa.

Każdy z raportów może być stworzony na podstawie indywidualnych rozwiązań. Zmiany mogą dotyczyć na przykład umieszczenia logo marki albo dodania niestandardowych kolumn. Będac zdecydowanym na dystrybutor paliwa XTrack można również zbierać informacje a także powiadomienia powiązane z tym, jaki jest poziom paliwa. Terminal zbierze albowiem informacje z czujnika paliwa oraz przesyła je. Można sprawdzić ile jest paliwa, czy oleju napędowego oraz właściwie zaplanować dalsze dostawy.

Rozwiązania jak przykładowo Titan Access można w dowolny sposób ulepszać. Dokładne informacje w temacie funkcjonowania całości można otrzymać od ekspertów. Inne produkty, jakie są do wykorzystania przez zleceniodawców to: kamery do zbiorników, zbiorniki na paliwo, olej napędowy i AdBlue, tankmonitor, Kingspan Sensor System, Cabinmonitor a także Binmonitor. Wyznaczniki co do tego, na co się zdecydować są spersonalizowane.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY