Sprzęt i akcesoria do nurkowania od marki TUSA można nabywać w sklepie www polskiego dystrybutora. TUSA to pionier tego typu wyrobów jak akcesoria do nurkowania, znany z idealnie opracowanej propozycji katalogowej. W punkcie sprzedaży zaopatrzyć można się na przykład w: jackety nurkowe, płetwy, maski, fajki, buty albo komputery nurkowe. Znaczy to, że można zakupić na równi sprzęt podstawowy dla amatorów, jak i w większym stopniu rozwinięte pod kątem technologii wyroby, dla nurków z kwalifikacjami.

TUSA rozpoznawalna jest od pierwszych chwil działalności z zastosowania najlepszych technik w nurkowaniu z fajką. Najwyższej jakości osprzęt nurkowy produkowany jest zgodnie z standardami ISO 9001. Wyjątkowo rozpoznawalnym produktem firmy, oferowanym też w tym punkcie sprzedaży są płetwy z systemem poliuretanowych piór PuRiMaX. Taka technika generuje idealny napęd z przodu i zapewnia szybką reakcję na każdy ruch nurków.

Nowatorski generator „wirów” zmniejsza opór wody, poprzez ruch płetwy jaki występuje w klasycznych wygładzonych ostrzach. Warto też przyglądać nowym wyrobom, o ile kogoś zainteresują najnowsze projekty. Dla konsumentów, jacy zainteresują się produktami w niskiej kwocie dostępne są z kolei akcje promocyjne. W punkcie sprzedaży mogą zaopatrywać się zarówno klienci indywidualni, centra nurkowe, sklepy sportowe, wykwalifikowani płetwonurkowie, jak i te osoby, które tyle co zaplanują rozpocząć swoją przygodę z nurkowaniem albo snorkelingiem.

Sprzęt i gadżety do nurkowania dostępne są w dużej ilości, wobec czego rozdzielono je na działy tematyczne. Są to: jackety, maski, płetwy, fajki, buty, automaty oddechowe, akcesoria, instrumenty pomiarowe, torby, light & motion a także TUSA SPORT. Wyroby w poszczególnych podkategoriach szczegółowo scharakteryzowano, a o ile ktokolwiek ma dodatkowe pytania co do asortymentu, to może je zadać sprzedawcom. Poza tym, można także dowiedzieć się ze strony o nowościach firmowych, jak i z dziedziny nurkowania.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY