{Oferta kardiologiczna realizowana w placówce medycznej Sports Medic to usługi specjalistyczne. Kardiologia Wrocław to leczenie chorób i nieprawidłowości w obrębie układu krążeniowego i serca. Kardiolog w pierwszej kolejności zleca odpowiednie badania, a później wprowadza terapię. Wykwalifikowani specjaliści do pacjentów podchodzą indywidualnie, co oddziałuje na otrzymanie doskonałych rezultatów.

Zabiegi oferowane w placówce odnoszą się do kardiologii interwencyjnej. Bazuje ona na zastosowaniu cewnika naczyniowego i kardiologii nieinwazyjnej. W drugim wypadku chodzi o diagnostykę i leczenie chorób układu krążeniowego oraz serca, bez potrzeby fizycznej ingerencji w organizm. Wszechstronna opieka medyczna obejmuje: diagnozy kardiologiczne, próby wysiłkowe EKG, badanie EKG Holter, badanie holter ciśnieniowy, USG serca, USG doppler, próby wysiłkowe, holtery ciśnieniowe, holtery EKG.

Kardiolodzy ze Sports Medic to mający spore doświadczenie oraz ciągle rozwijający umiejętności eksperci, mający wprawę w leczeniu dzieci, dorosłych oraz sportowców. Do specjalistów trzeba się zgłaszać, gdy czuje się: ból lub ucisk w klatce piersiowej, arytmię serca, duszności, czy omdlenia i poczucie osłabienia. W ośrodku można skorzystać zarówno z konsultacji, jak i z wysokospecjalistycznych procedur leczniczych: koronarografii, zabiegów przezskórnej angioplastyki wieńcowej, wszczepienia rozrusznika i kardiowertera – defibrylatora, inwazyjnych badań elektrofizjologicznych, przezskórnej ablacji albo operacji kardiochirurgicznej.

Wykorzystanie innowacyjnego sprzętu, spora wiedza i kompetencje personelu lekarskiego zachęcają do leczenia się w tym miejscu. Zwłaszcza, że pacjenci mogą wrócić szybko do zdrowia, jak i do dawnej aktywności fizycznej. Plan leczenia jest na bieżąco kontrolowany i o ile to potrzebne, aktualizowany. Lekarze do wszystkich pacjentów nastawieni są indywidualnie i to budzi ufność.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY