Apartament Mechelinki gwarantuje ekskluzywne wakacje w niewielkiej miejscowości. Luksusowo wyposażone mieszkanie w pobliżu Trójmiasta jest polecane jest dla dużej liczby osób, ponieważ może tu zamieszkać nawet 6 osób. Mechelinki należy do firmy MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ działającej pod adresem: ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Z jej właścicielem można skontaktować się przez formularz internetowy albo telefonicznie: 601 991 980, 601991980 a także +48601991980. Udzielone będą odpowiedzi na wszystkie pytania o rezerwację. Mieszkanie można wynajmować na dłuższy czas, jeśli jest taka konieczność.

Wówczas cennik wyznaczony jest indywidualnie. W mieszkaniu znajdują się: tv z płaskim ekranem, klimatyzacja, sejf, część wypoczynkowa, szafa, łazienka z prysznicem, suszarka do włosów, zestaw kosmetyków, ręczniki, darmowy Internet, lodówka, kuchnia wyposażona we wszystkie sprzęty, sporych rozmiarów balkon widokowy. Do wykorzystania pozostaje też chroniony garaż.

Klienci przyjeżdżający z pociechami zachwalają plac zabaw dla dzieci przy apartamencie oraz to, ze nocleg jest darmowy dla pociech do 3 lat. Każdy gość może tutaj przygotować dla siebie posiłek, pić kawę, obejrzeć film albo zrobić relaksującą kąpiel. Można więc poczuć się jak w domu. Na wygodnych łóżkach można będzie odpoczywać po dniu spędzonym na zwiedzaniu. Osoby stawiające na praktyczność doceniają opcję płatności kartą lub wirtualnie.

Właściciele mieszkania mają świadomość, że teraz bardzo wiele osób podróżuje z psem lub kotem, a więc  w apartament Mechelinki przyjmowane są zwierzęta bez dodatkowych opłat. Apartament jest stworzony dla osób, które planują odpocząć od wakacyjnych tłumów. Mieszkanie w Mechelinkach zlokalizowane jest w pobliżu Rewy i Gdyni. Jest to więc doskonała alternatywa dla osób, które planują odwiedzić Trójmiasto. Przestronne mieszkanie jest w całości do wykorzystania przez gości.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY